Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
PURO ELEKTRIK

Puro White USB-A – USB-C laidas 1m – juodas

17,49 

Puro White USB-A USB-C Cable 1m – Black Pristatome Puro White USB-A USB-C 1 m Cable – Black – patikimą įkrovimo ir duomenų perdavimo sprendimą, išsiskiriantį greičiu, patvarumu ir moderniu dizainu. Dėl inovatyvios PURO FAST CHARGER technologijos kabelis užtikrina išskirtinį įkrovimo greitį, gerokai

Produkto kodas: 176481 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: nuo spalio 2 d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Puro White USB-A USB-C Cable 1m – Black

Pristatome Puro White USB-A USB-C 1 m Cable – Black – patikimą įkrovimo ir duomenų perdavimo sprendimą, išsiskiriantį greičiu, patvarumu ir moderniu dizainu. Dėl inovatyvios PURO FAST CHARGER technologijos kabelis užtikrina išskirtinį įkrovimo greitį, gerokai didesnį nei tradicinių kabelių. Lanksti medžiaga ir soft-touch danga suteikia naudojimo komfortą, o 1 metro ilgis idealiai tinka kasdieniam naudojimui. USB-A ir USB-C jungtys užtikrina kabelio suderinamumą su plačiu įrenginių spektru, leidžia greitai įkrauti ir sinchronizuoti duomenis. Iki 5 Gbps siekiantis perdavimo greitis leidžia kabelį puikiai pritaikyti tiek darbui, tiek pramogoms. Rinkitės Puro White kabelį, kad įkrautumėte savo įrenginius greitai ir saugiai!

Specifikacija:

  • Prekės ženklas: Puro
  • Modelis: Puro White
  • Kabelio ilgis: 1 m
  • Duomenų perdavimo greitis: 5 Gbps
  • Jungties tipas: USB-A, USB-C
  • Įkrovimo efektyvumas: DC 5V/2A – 10W
  • Svoris: 10 g
  • Spalva: juoda

Pagrindiniai Puro White USB-A USB-C 1 m kabelio privalumai:

  • PURO FAST CHARGER technologija: Kabelis užtikrina itin greitą įkrovimą dėl pažangios technologijos, leidžiančios sutaupyti laiko įkraunant įrenginius.
  • Lanksti ir patvari medžiaga: Pagamintas iš lanksčios medžiagos, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą mechaniniams pažeidimams.
  • 5Gbps duomenų perdavimo greitis: Iki 5Gbps siekiantis duomenų perdavimo greitis leidžia greitai perkelti failus, idealiai tinka įrenginių sinchronizavimui.
  • Soft-touch danga: Soft-touch danga suteikia malonų prisilietimą, o kabelio lankstumas užtikrina patogų laikymą ir naudojimą.
  • Universalus suderinamumas: Kabelis turi dvipusę USB-C jungtį, kuri pašalina prijungimo krypties problemą ir užtikrina patogų naudojimą.

PURO FAST CHARGER technologija greitesniam įkrovimui

Inovatyvi PURO FAST CHARGER technologija leidžia įrenginius įkrauti daug greičiau nei tradiciniai kabeliai, todėl baterija pilnai įkraunama per trumpesnį laiką, suteikiant patogumą ir taupant laiką.

Lanksti medžiaga ir patvarumas

Kabelis pagamintas iš lanksčios, tačiau patvarios medžiagos, todėl yra atsparus pažeidimams ir nusidėvėjimui. Dėl to tai idealus sprendimas kasdieniam naudojimui.

Duomenų perdavimo greitis iki 5 Gbps

Kabelis leidžia greitai perduoti duomenis iki 5 Gbps greičiu, todėl idealiai tinka įrenginių sinchronizavimui, failų perkėlimui ir multimedijos naudojimui.

Soft-touch danga patogiam naudojimui

Minkšta kabelio danga suteikia malonų prisilietimą, o medžiagos lankstumas palengvina laikymą ir apsaugo nuo susipainiojimo, todėl kabelis yra itin patogus kasdieniam naudojimui.

Platus suderinamumas su USB-A ir USB-C įrenginiais

Puro White USB-A USB-C kabelis suderinamas su plačiu įrenginių, turinčių USB-A ir USB-C jungtis, asortimentu, todėl tai universalus sprendimas įkrovimui ir duomenų sinchronizavimui.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Puro White USB-A – USB-C laidas 1m – juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Įkrovikliai ir išorinės baterijos
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų