Visos kategorijos
Telefonams Visos kategorijos prekės →
Laikrodžiams Visos kategorijos prekės →
Garsas ir vaizdas Visos kategorijos prekės →
Kompiuteriams Visos kategorijos prekės →
Automobiliui Visos kategorijos prekės →
Dviračiai ir sportas Visos kategorijos prekės →
Namams ir biurui Visos kategorijos prekės →
Kita Visos kategorijos prekės →
Populiarūs gamintojai
Krepšelis
UGREEN

Ugreen DP102 10213 DisplayPort 1.2 4K / DisplayPort 1.2 4K laidas 5m – Juodas

9,49 €

Ugreen DP102 10213 laidas su DisplayPort 1.2 4K / DisplayPort 1.2 4K jungtimis, 5 m ilgio – Juodas Panirkite į nuostabią vaizdo kokybę su Ugreen DP102 laidu su DisplayPort 1.2 jungtimis. Dėl aukštos 4K raiškos ir stabilaus signalo perdavimo jis užtikrina tobulą kiekvienos detalės atkūrimą.

Produkto kodas: 155449 Kategorija:
  • Iš tiekėjo: pristatymas per 5-9 d.d.
🛡 2 metų garantija pagal įstatymą↩ 14 d. grąžinimas📦 Nemokamas pristatymas nuo 39 €

Ugreen DP102 – 5 m juodas laidas su dviem DisplayPort 1.2 jungtimis, skirtas garso ir vaizdo perdavimui vienu kabeliu. Jis palaiko iki 4K 30 Hz raišką ir tinka kompiuterio prijungimui prie monitoriaus ar namų kino sistemos.

Laido konstrukcijoje naudojamas alavintas varis, aliuminio folija ir PVC pynė, padedantys išlaikyti ryškų vaizdą be mirgėjimo bei stabilų signalą. Paauksuotos jungtys mažina korozijos riziką ir prisideda prie patikimo ryšio.

  • Modelis: Ugreen DP102 10211
  • Jungtys: DisplayPort 1.2 – DisplayPort 1.2
  • Maksimali raiška: 4K 30 Hz
  • Ilgis: 5 m
  • Spalva: juoda
  • Medžiaga: ABS, paauksuotos jungtys
  • Jungties saugos mygtukas padeda saugiai prijungti ir atjungti laidą.

DisplayPort jungčių fiksavimo mygtukas neleidžia laidui netyčia išsitraukti iš prievado ir padeda apsaugoti kontaktus nuo mechaninių pažeidimų.

Gamintojas

Įrenginio tipas

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ugreen DP102 10213 DisplayPort 1.2 4K / DisplayPort 1.2 4K laidas 5m – Juodas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Papildykite komplektą

Ausinės ir garsiakalbiai, Mikrofonai ir garso laidai
Pirkėjo apsauga 2 metų garantija 14 d. grąžinimas
Saugus apmokėjimas Visa Mastercard Google Pay Apple Pay Swedbank SEB Luminor Citadele Artea (Šiaulių bankas) Revolut
Pristatymas LP Express Omniva
Į viršų